HBsAg pozitif ne yapmam gerekiyor..

Merhaba ben 25 yaşında erkeğim hepatit olup olmadığımı öğrenmek için eliza testi istedim. Sonuçlarda HBsAg (Kemolum.veya benzeri) 55,3333 Pozitif Anti HBs (Mikrop immün assay-MEI) 0,230 Negatif tetkik sonucları gelmis ne yapmam lazım, nelere dikkat etmem gerekiyor bilgilendirebilir misiniz?teşekrlr

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanız gerekmektedir..