HBSAG 0,8 MIU/ML ANTİ HBS 54,16 IU/ML Anladığım kadarıyla Hepatit B ye karşı bağışıklık kazanmışım.

HBSAG 0,8 MIU/ML ANTİ HBS 54,16 IU/ML Anladığım kadarıyla hepatit b ye karşı bağışıklık kazanmışım ve ayrıca hastalıkta taşımıyorum, merak ettiğim bu değer yüksek derecede bir bağışıklık mıdır ve koruyuculuğu ne kadardır teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Anti HBs pozitif olduktan sonra seviyesi önemli değildir, ömür boyu koruyuculuğu vardır..