Hbsag 3500 pozitif , anti HCV 0,31, ANTİ HIV 0,31 NEGATİF ANTİ HBS 0,00 Sayın Hocam sorun var mıdır ?

Hbsag 3500 pozitif , anti HCV 0,31, ANTİ HIV 0,31 NEGATİF ANTİ HBS 0,00 Sayın Hocam sorun var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B virusu taşıyıcısı olabilirsiniz, enfeksiyon hasatlıklarına başvurmanız ve diğer testlerinizin yapılmasını öneririz..