HBsAg değerim 5622.05 pozitif çıktı. Hangi hepatit türü?

 HBsAg değerim 5622.05 pozitif çıktı. Hepatip hastalığım çok ilerlemiş mi ve hangi hepatip türü?

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B enfeksiyonu ancak bu değer hastalığın evressi hakkında bilgi vermez, başka tetkiklerin de yapılması gereklidir, enfeksiyon uzmanına basvurmanız gereklidir..

a********* :

Kan tahlili purotoin total 6.1 6..4_8.3

Globulin 2 2.5_3.5

Cevap:

Kan protein değerleriniz düşük öncelikle dahiliye uzmanına başvurun araştırılması gereklidir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.