HBsAg, HBeAg, AntiHbe ne anlama gelir?

Hormon-Eliza HBs Ag= 2326,23 Hbe Ag= 1116,941 Anti Hbe= 48,59 Tahlil Sonuçlarım yukarıdaki gibidir. Ne anlama geldiğini bilmiyorum. Konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim...

Tahlil.com Cevabı : HBsAg hepatit B virüs varlığını gösterir. Hastalığın durumu için bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmalısınız.