HBsAg referans aralığı 0-0.99 iken benim sonuç: 33.70 pozitif S/CO

Merhaba 22 yaşında bir bayanım. Henüz elime yeni geçen bir kan tahlili sonucum var. Hepatit-HIV yazmakta. HBS aG referans aralığı 0-0.99 iken benim sonuç: 33.70 pozitif S/CO birim olarak görünüyor. doktorum bu konuda çok bilgilendirmedi. Ne yapmam gerek bu sonuç karşısında bilgilendirir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : HBsAg'nizin pozitif çıkması hepatit B virüsü ile karşılaşmış olduğunuzu gösterir. Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına muayene olmalısınız.