HBV-DNA IU/ml 5.55E+2 (1IU/ml = 5.82). Teşekkürler.

HBV-DNA IU/ml 5.55E+2 (1IU/ml = 5.82 Anti HBC IGG index 30/06/2014 12.7 (POZİTİF) Delta Antikoru 0.26 (Neg) hocam bu sonu clar nasil korkulacak bi durum varmi ben bıraz tedırgınım doktorlarım normal sonuclar bunlar dıyor sızce korkulacak bı durum varmı saygılar

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B virusu taşıyorsunuz, gastroenteroloji takibinde olmanızda fayda vardır..