HBV-DNA (real time PCR) 1.20E+2 IU/mL 1 IU/mL =3.4 kopya/mL. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, 28 yaşında erkek kronik viral hepatit b hastasıyım(evre-3), 2 yıldır viread kullanmaktayım, son test sonuçlarım HBV-DNA (real time PCR) 1.20E+2 IU/mL 1 IU/mL =3.4 kopya/mL TESTİN DİNAMİK ARALIОžI 10-1000000000 IU/mL (AST) (KAN) 19 U/L (ALT) (KAN) 22 U/L Yorumlarınızı bekliyorum.

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız sonuçlarda herşey yolunda görünüyor, ama daha önceki değerlerinizle birlikte değerlendirilmesi daha doğru olacaktır..