HCG 2 den küçük, idrar testi de negatif

Hocam önceki regl tarihim 16 Şubat ve 25 Şubatta bir birlikteliğim oldu.Reglim düzensiz ama 14 Martta regl olamadım.16-19 Mart tarihlerinde idrar testi negatif.22 Martta kanda hcg yaptrdım HCG<2 ve bugün 26 Martta idrar negatif. Hamile olabilir mym?

Tahlil.com Cevabı : Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez.Bu durumda hamilelik yoktur.