HCGtesti yaptirdim catlama ignesi yaptirali 11 gün oldü dayanamadim test yaptirdim?

merhaba hocam HCGtesti yaptirdim catlama ignesi yaptirali 11 gün oldü dayanamadim testyaptirdim 2gün oceede yaptirdim yani ineden sonra 9 günde ilk yaptirdim <1.0 refaransta boyleydi 2 sonra yaptirdimda 1.23 bugun 11 gun oldu çatlama inesi kulanali cok erken biliyorum ama gebe olma ihtimalim varmi

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerle gebelik ihtimali yok