Merhaba 28 günde bir düzenli adet görüyorum en son 26 mayısta regl olmuştum?

Merhaba 28 günde bir düzenli adet görüyorum en son 26 mayısta regl olmuştum.Bugün evde eczaneden aldığım testi yaptım ama sonuç negatif çıktı .Testin duyarlılığından kaynaklanan bir durum olabilir mi?Yoksa bu teste güvenmelimiyiz?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamile değilsiniz. Ancak kanda beta hcg testi baktırabilirsiniz.