Hcv (AB) chromatography negativ Hbs (AG) chromatography negativ Hocam hangi testtir doktor konuyu kapat dedi simdi başka teste gerek var mı?

Hocam dediniz gibi doktora gitim 7 aydan sonra hiv testi yaptirdi ama test hangi yontemle oldugunu soylemediler Hiv (AG) chromatography negativ Hcv (AB) chromatography negativ Hbs (AG) chromatography negativ Hocam hangi testtir doktor konuyu kapat dedi simdi başka teste gerek var mı?

Tahlil.com Cevabı : Hayır gerek yoktur..