Hekimim herşey normal dedi ama ben kendimi iyi hissetmiyorum

Merhabalar uzundur ki kendimi hiç iyi hissetmiyorum ve kan verdim ve degerler şöyle cıkdı t4 1.35(0.80-1.7ng/dl) t3 3.51 (2.0-4.4 pg/ml) tsh 5.15 (0.27-4.20 ulU/ml) sizce bu değerler normal mi?hekimim herşey normal dedi ama ben kendimi iyi hissetmiyorum

Tahlil.com Cevabı : sonuçlarınız normaldir, diğer sonuçlarınız ve muayene bulgulrınız da normalse sorun yoktur..