Helmint Yumurtası Görülmedi. Protozoon Kisti Görülmedi.

1 haftadir devam eden ishalim var.Dr um biteral tab 5 gunluk vardi.Kullandim.Tekrar tahlil yaptirdim.Sonuc soyle.Normalmidir yoksa enfeksiyon devam ediyormu antibiyotige devammi etmem gerekir? Örnek Materyal Materyal Cinsi Dışkı Parazitolojik inceleme MAKROSKOPİ Renk Kahverengi Kıvam Yarı katı Mukus Var Kan Yok MİKROSKOPİ Helmint / Helmint Yumurtası Görülmedi. Protozoon / Protozoon Kisti Görülmedi. Direkt Mikroskopi Her sahada 0-1 eritrosit ve 3-4 lökosit görüldü.

Tahlil.com Cevabı : Gaita tahlil sonucunuz enfeksiyonun iyileşme süresince olduğunu gösteriyor.İlaç kullanmanıza gerek yok.