9+5 günlük hamileyim.. idrarıma kan karışıyordu. daha doğrusu kırmızıya bulanıyordu?

9+5 günlük hamileyim.. idrarıma kan karışıyordu. daha doğrusu kırmızıya bulanıyordu.idrar tahlili yaptırdım doktor randevum 3 hafta sonra rica etsem değerlendirir misiniz? dansite: 1,01 1,01-1,03 ph: 7,5 5-8 protein 2+ glukoz: negatif 0,0-0,5 nitrit: pos keton: negatif bilirubin : negatif üribilinojen : normal eritrosit: 3+ 0-4 lökosit: 3+ 0-4 idrar mikroskobisi: bol lok, bol ert, bol bakteri..

Tahlil.com Cevabı : Bol lökosit, eritrosit ve bakteri idrar yollarınızda bir enfeksiyon olabileceğini düşündürüyor.İdrar kültürü de yapılmalı