Hem ılıskı esnasında kan geldı hemde sonrasında adet gunume daha 1 hafta varken adet oldum cokta canım yandı bunun nedenı nedır

merhaba ben 22 yasındayım yaklasık bır hafta once esımle ılıskıye gırdık ama hem ılıskı esnasında kan geldı hemde sonrasında adet gunume daha 1 hafta varken adet oldum cokta canım yandı bunun nedenı nedır tesekkurler..

Tahlil.com Cevabı : Rahim ağzında enfeksiyon veya yara olabilir, muayene olmanızı öneririz..