Chlamydia trachomatis lgG Antikoru 1:320 Referans aralıgı 1:320 ne anlamdır pozitif mi negatif mi?

 Hocam yardımcı olursanız sevınırım,teşekurler, test sonucum:Chlamydia trachomatis lgG Antikoru 1:320 Referans aralıgı 1:320 ne anlamdır pozitif mi negatif mi.

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen pozitif olsrak değerlendirilir.Tam sınırda çıkmış aslında.Doktorunuz gerek görürse testi tekrarlatabilir.