Hematoloji grubu testimde ise HGB degerim 16.20 normal deger ise (111 16)

Mrb.hocam biyokimya grubu testimde ALT(SGPT) degerim 45.4 normal deger ise (5-41) cikti sizcebir sorun varmi? Hematoloji grubu testimde ise HGB degerim 16.20 normal deger ise (111 16) HCH degerim 31.41 normal değer (27-31.2) doktorum ultrasonla bakinca keseyi goremedi vajinal muayenede keseyi gorduk ama kucuk Hocam sorun ne sizce?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normaldir..