Hematoloji sonuçlarımda var onlarıda yazmam gerekirmi bu sorum için teşeklr.

troidlerim 2010 yılında alındı. şuan tahlildeT3:2,57/ T4:1,3 / TSH:0,552 / B12:429 çıktı.Şuan levotiron kullanıyorum günlük 150mg olrak benim sıkıntım adet sürem 15güne kadar uzuyor.(Sürekli değil günlük bir damla oluyor) Hemotoloji sonuçlarımda var onlarıda yazmam gerekirmi bu sorum için teşeklr.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle kadın hastalıkları uzmanına muayene olmanız gerekir, kan sayımınızı yazarsanız kansızlık olup olmadığını söyleyebiliriz..