hemen gidip yıkadı simdi 1 ay geçti adeti gecikti kusma durumu olmuş

Hocam 1 ay önce kız arkadaşım bir ilişki yaşadık sürtünme yolu ile ve vajina üzerine boşalma durumu oldu ve hemen gidip yıkadı simdi 1 ay geçti adeti gecikti kusma durumu olmuş sadece şuan hemen yıkadı ama yardımcı olun lütfen Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Spermler çok hızlıdır. Yıkama işlemi gerçekleşene kadar çoktan yerine ulaşmış olur. Bu sebeple hamilelik ihtimali vardır. Adet gecikmesi de bu durumu onaylar. Tahlil yaptırmanızda fayda var.