Hemogram kan testinde hamilelik belli olur mu hocam?

Tahlil.com Cevabı : Hayır belli olmaz

y********** :

Sevgilimle sürtunme yoluyla ilişkiye girdim asla boşalma filan olmadı direk bir cinsel ilişkiyede girmedik parmakla bozulma yaşadık.sevgilim adet zamanının geldiğini ama olmadığını söledi .iştahında artış oldugunu söyledi napmalıyım ilişki 1 hafta once oldu fakat sadece sevişmeden ibaretti

Cevap:

Anlattığınız şekilde yaşanan bir ilişkide hamileliğin oluşma ihtimali görünmüyor. Adet gecikmesi bir haftanın üzerinde olmuşsa gebelik testi yaptırabilirsiniz. Adet gecikmesi yaşanılan strese bağlı olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.