Hemogram test sonuclarım mpv.: 13. 00 plt: 145.00 pct: 0.19 diğerleri normal referans aralıgında

merhabalar. emeği geçen herkese tşk ederım..hemogram test sonuclarımmpv.: 13. 00 plt: 145.00pct: 0.19 diğerleri normal referans aralıgında sadece bunlar degıskenlık gosterıyor. durum hakkında hocalarımız aydınlatırlarsa sevınırım. saygılar...

Tahlil.com Cevabı : lt değeriniz çok hafif düşük, sonraki tahlillerde de düşük çıkarsa dahiliye bölümüne danışabilirsiniz.