Hemogram testinde ly % ile ly # arasındaki fark nedir . testimde ly % düşük çıktı aıds olabilir miyim?

hemogram testinde ly % ile ly # arasındaki fark nedir . testimde ly % düşük çıktı aıds olabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Birisi lenfosit sayısını diğeri de yüzdesini ifade ediyor. Düşük çıkması tek başına birşey ifade etmez. Lenfosit düşüklüğüne bakılarak AIDS tanısı konamaz. Lenfosit değerinin düşük olduğu durumları aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/lenfosit-dusuklugu-nedir-lenfosit-dusuklugu-neden-olur