Hepatit b korunma aşısı oldum 2 yıl oldu tahlil sonuçlarım : Anti HBs mikropatekülimmün assay - MEIA veya benzeri (normal degerler 0-10,99) 1000 mIU/m çıktı son

Merhaba.Hepatit b korunma aşısı oldum 2 yıl oldu tahlil sonuçlarım : Anti HBs mikropatekülimmün assay - MEIA veya benzeri (normal degerler 0-10,99) 1000 mIU/m çıktı sonucu ne olabilir? teşekkurler..

Tahlil.com Cevabı : Aşı tutmuş, bu nedenle sonuç yüksek pozitif çıkmış.Sorun yok yani.