Hepatit b taşıyıcısıyım. doktorum benden yine tahlil istedi ?

Hepatit b taşıyıcısıyım. doktorum benden yine tahlil istedi tahlilde anti-delta total negatif yazıyo.birde diger teste HBV-DNA KANTİATİF pozitif yazıyo karşısında IU/mL ve acıklamada 20 IU/mL( kitin kantiatif ölçme sınırının altında pozitiflik saptanmıştır) yazıyor bunlar ne anlama geliyo

Tahlil.com Cevabı : Çıkan sonuçlar hepatit B yönünden taşıyıcı olduğunuzu destekliyor.