Hepatit B taşıyıcısıyım. HBV-DNA tahlilim 144455,00 çıktı. Bu ne anlama geliyor?

Merhaba ben hepatit b taşıyıcısıyım geçen ay yaptırdığım HBV-DNA tahlilim (kantitif) olup 144455,00 çıkmıştır ne anlama geldiğini açıklar mısınız.şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Daha önceki test değerlerinizle birlikte değerlendirilmesi gereklidir..