:Hepatit B taşıyıcısıyım. Tahlil sonuçlarım: Ast 18 n.deger 5-34 Alt 29. Yardımcı olur musunuz ?

Hepatit B taşıyıcısıyım tahlil de ast 18 n.deger 5-34 alt 29 n.deger 0-55 yardimci olur musunuz ?

Tahlil.com Cevabı : Sadece bu sonuçlarla karar verilemez, başka testlerin de yapılması gereklidir. sonuçlarınız normaldir..