Vajinamdan 1 aydir sarımsı renkte koyu kıvamlı kötü kokulu sivi geliyor son adetimi de 4 gün geç oldum cinsel birleşme aninda da yanma ve aci oluyor

Merhabalar ben 2 aylik evliyim vajinamdan 1 aydir sarımsı renkte koyu kıvamlı kötü kokulu sivi geliyor son adetimi de 4 gün geç oldum cinsel birleşme aninda da yanma ve aci oluyor bunun sebebi nedir? Iltihap olabilir mi? Doktora gitsem muayenede tani ne nasil bi uygulama sonucunda koyulur tahlil yeterli midir? Teşekkür ediyorum

Tahlil.com Cevabı : Rahim veya vajinada enfeksiyon olabilir, doktora başvurmanızı öneririz..