Hepatit b ye karsi bagisiklik varsa benden baskalarina bulasma ihtimali var mi?

Normal DeğerlerElizaHepatitlerHBs Ag0.13 Negatif> 1.00 - N<0.90Anti HBS>1000 Pozitif> 12.1 - N<8Anti HCV0.14 Negatif> 1.00 - N<0.90Anti HIV0.02 Negatif> 1.00 - N<0.90 hepatit b ye karsi bagisiklik varsa benden baskalarina bulasma ihtimali varmi ve tahlili genel olark aciklar misiniz

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B'ye karşı bağışık olmanız durumunda tabi ki başkalarına bulaştırma ihtimali söz konusu olamaz çünkü siz de virüs yokken neyi bulaştıracaksınız?