Hepatit ve aids ile alakalı değerlerimle alakalı değerlerim bunlar tam olarak ne manaya geliyor?

HbsAg:0,19 negatif / Anti Hbs:01 negatif / Anti Hcv:0.05 negatif / Anti HIV:0.14 negatif Sanırım hepatit ve aids ile alakalı değerlerimle alakalı değerlerim bunlar tam olarak ne manaya geliyor bir uzmana başvurmalı mıyım?Şimdiden Teşekkür ederim..

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif çıkmış. Herhangi bir sorun yok.