Her iki meme cilt altı yağ dokusu kalınlığı normaldir?

Her iki meme cilt cilt altıyag dokusu kalınlıgı normaldir... Her iki meme yapısı liposklerotik paterndedir. En büyügü sag memede ÜDK orta bölümde 10,9 , sol memede ÜDK da 8,8 mm çapında olmak üzere her iki meme de bir kaç adet basit kist evcuttur. Sag meme de duktal ektazi mevcut olup duktal lümen genişligi en geniş yerin de 2.8mmm olarak ölçülmektedir. Retromamarian strüktür tabiidir. yüzzeysel ve derin fasialar intakttır. bilateralaksiller bölgelerde LAP ve/veya kitle lezyonu izlenmemiştir. İKİ gögüsümde şiddetli agrıyor sizlere ultrason sonuçlarını gönderiyorum. bu agrılarımın sebebini açklaya bilirseniz çok mutlu olurum.

Tahlil.com Cevabı : Ultrason raporunuzu en iyi genel cerrahi uzmanı yorumlayacaktır,sitemizde kan ve idrar tahlilleri yorumlanmakta