Herhangi(tüm) kan testinde doğum kontrol haplarının kullanılması ile ilgili herhangi bir bulgu ortaya çıkar mı?

Merhaba herhangi bir doğum kontrol hapı'nın düzenli kullanılması sırasında veya kullanıldıktan sonrasında yapılan herhangi(tüm) kan testinde bu hapların kullanılması ile ilgili herhangi bir bulgu ortaya çıkarmı?

Tahlil.com Cevabı : Herhalde birilerinden gizli olarak doğum kontrol hapı kullanıyorsunuz.Merak etmeyin siz söylemedikçe anlaşılmaz