Elisa yonetimiyle ANTI-HIV testi yaptirdim. 1.Test:0,37 NEGATIF S/CO (Ref.Deg:0-1) idi. 2.Test: 0.08 NONREACTIVE S/CO

. 25 yasindayim, cinsiyetim erkek. 12 Subat 2013 (ozel hastane) ve 25 Subat 2013 (devlet hastanesi) tarihlerinde Elisa yonetimiyle ANTI-HIV testi yaptirdim. 1.Test:0,37 NEGATIF S/CO (Ref.Deg:0-1) idi. 2.Test: 0.08 NONREACTIVE S/CO (Ref.Deg: 0.01-0.99) idi. Test tarihlerim supheli korunmasiz iliskimden sonraki 132. ve 145. gunlerde yapildi. Bu testler yeterli mi sizce? Tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar normal, doktorun gerek görmedikçe başka teste gerek yok