Hgb 9,6 - hct 31,3 - mcv 63,5 - mch 19,4 - rdw 19,3 - pdw 16,1 - ürik asit 8,4 bu değerler ne ifade ediyor

hgb 9,6 - hct 31,3 - mcv 63,5 - mch 19,4 - rdw 19,3 - pdw 16,1 - ürik asit 8,4 bu değerler ne ifade ediyor diz eklemlerimde ve ayak eklemlerinde kıştan çıkıp yaza girerken çok şiddetli bir sancı oluyor sancı yaklaşık bir hafta ile 10 gün sürüyor sonrada hiç bir ilaç kullanmadan düzeliyor.

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulgularınız var, bu yönde tedavi ve nedenine yönelik de ilave tahliller yapılmalı.Bir dahiliye veya hematoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.