Hgb değerim 9 çıktı. Çok düşük olduğunun farkındayım. Neden olabilir?

Hgb değerim 9 çıktı. Çok düşük olduğunun farkındayım. Neden olabilir? Doktora gitmekten de korkuyorum.

Tahlil.com Cevabı : Anemi yani kansızlık belirtisidir.İlk fırsatta tedavi olmalısınız.Bir çok nedeni olabilir.Araştırmak için tahliller yapılacaktır.İlk aşamada bir dahiliye ve/veya hematoloji doktoruna başvurmalısınız.Tahlil.com'da merak ettiğiniz konuya dair bir çok soru cevaplandı ve yazı yayınlandı.Arama motorumuzu kullanarak konuya dair merak ettiğiniz bilgileri bulabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....