Hgb:16.1 g/dL hct:50.1 % mchc:32.2 g/dl hdw:2.1 g/dl ben 21 yaşındayım tahlil sonucumda olumsuz olanları yazdım ne olabilir?

 Hgb:16.1 g/dLhct:50.1 %mchc:32.2 g/dlhdw:2.1 g/dl ben 21 yaşındayım tahlil sonucumda olumsuz olanları yazdım ne olabilir ögrenebilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Hafif kan fazlalığı bulguları var, sigara içenlerde ve yüksek rakımlı bölgelerde yaşayanlarda bu durum olabilir.Bir dahiliye uzmanına danışın