Hipertansiyon hastasıyım, üç aydır mide bulantısı,iştahsızlık,kusma,kilo kaybı,kuru öksürük var.

Hipertansiyon hastasıyım, üç aydır mide bulantısı,iştahsızlık,kusma,kilo kaybı,kuru öksürük var. Kan ve idrar testi, BT ve endoskopi yapıldı ama teşhis konulamadı, H. pylori ve guatr şüpheleri boşa çıktı. Romatolojiye yönlendirdiler. Siz ne dersiniz?

Tahlil.com Cevabı : Gastroenteroloji bölümüne başvurmanızı öneririz.