Hiv Ag /AB sonuç 0.297 negatif s /co ( referans aralığ ı0. 9. Lütfen yorumlayın.

Hiv Ag /AB sonuç 0.297 negatif s /co) ( referans aralığ ı0. 9 )( vdrl prr negatif 2 ay oldu hocam şüpheli ilişkiye girenin sonuçlar yukarıdaki yazıldığı gibi 4 ay sonra bida geldi tesdaha yapıcaz. yorumunuz nedir acaba birde hocam 0.297 ne demek referans değeri 0.9 bu şüpheli bir durmu

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatiftir..