HIV Antibody 1-2+p24 antigen testi oldum sonuç negatif çıktı. Testi tekrarlamama gerek var mı?

Merhaba hocam 120 gun iliskiden sonra hiv antibody 1-2+p24 antigen testi oldum sonuc negatif test ismi yazilmamisti acaba bu hangi testir ve 1 ay karin agrisi ishal oldum 125 gun sonra ates titreme mide bulantisi var bir daha teste gerek varmi lutfen cevab ???

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz..Cinsel yolla geçen birçok hastalık vardır..