HİV+ hastasıyım. Yaklaşık 1 yıldır ilaç tedavisi görüyorum. İş yerinde sağlık taraması yapılacak.Tam kan sayımında HİV+ olduğum çıkarmı?

Hocam merhabalar çok acil bir konuda yardımınızı istiyorum. HİV+ hastasıyım. Yaklaşık 1 yıldır ilaç tedavisi görüyorum. İş yerinde sağlık taraması yapıacak. Bu taramada tam kan sayımı yapolacakmış. Tam kan sayımında HİV+ olduğum çıkarmı. Lütfen çok acil bir cvp bekliyorum.Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hayır tam kan sayımında HIV pozitif olduğunuz ortaya çıkmaz.Ancak işyeri hekiminize durumunuz hakkında bilgi vermelisiniz.