hiv pozitif miyim degilmiyim lütfen yardımcı olun

Tahliller elimde yok ama lutfen artık psıkolojım bozuldu test yaptırdım 3 gunde cıkar dedıler gıttım sonucu almaya kan yetersız kalmiş dediler tabi bana inandırıcı gelmedi bir daha kan verdım bu sefer 20 gun sonra cıkar dedıler şimdi anlamadım hiv pozitif miyim degilmiyim lütfen yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınzı bilmeden nasıl yardımcı olalım, muhtemelen HIV yönünden şüpheli bir durumunuz var.Testi verdiğiniz yerle görüşmelisiniz.