HIV sonuçlarım güvenilir mi?

 9 ay önce şüpheli iliski ve testler 40 günü özel hastane combo 0.27 negat 50 inci gun özel lab vidas hiv duo ultra p24 antijeni o.o5 negatif anti hiv 1 / 2 o.o6 negatif ve 93 gunde son bir test yapildi anti hiv 1 / 2 + p24 antijeni negatif özel hastane sizce bu sonuclar guvenilirmi

Tahlil.com Cevabı : Nereden bilelim bu sonuçlara güvenilip güvenilmeyeceğini. Laboratuvar testlerin yapılırken testi yapanların başında bekleyecek değiliz.Güvenip güvenmeyeceğinden emin olmadığın yere neden test yaptırıyorsun o zaman.Burada tahlil yorumluyoruz, sonuçların da normal. Güvenmeyeceğin yerde de test yaptırma o zaman. Pes doğrusu.