HIV'li olan kişinin yemegi yerken neye dikkat etmeliyiz yemelimiyiz

Hiv testi dahil diğer cinsel yollarla bulasan testler ide yaptım sonuçlar temiz çıktı bi sorum olacak şimdi hocam hivli olan kişinin yemegiji yerken neye dikkat etmeliyiz yemelimiyiz 2.sorum ayni bardak tan su icmekte ne mahsur var 3.sorum kuaförde ki makinada sac makinasinda hiv kapilir mi teşekkür

Tahlil.com Cevabı : HIV anlattığınız yollarla bulaşmaz..