HIV tarama testi sonuçlarımın anlamı nedir?

Hocam kızılay kan merkezinde kan verdim bi süre once ve soyle bi sonuc geldi TARAMA TESTİ HIV 1/2 Ag+Ab --mikro-Eşisa/clia pozitif / DOGRULAMA TESTİ Inno-LIA HIV 1-2 Score --RIBA (LIA) Negatif --bu ne demek oluyor tam olarak

Tahlil.com Cevabı : HIV testi tarama testi olarak pozitif çıkmış ancak doğrulanma testinde negatif çıkmıştır..