HIV testi gibi sonucun negatif çıkması mı önemlidir?

SELAMLAR HEPATİT TESTİNDEDE HIV TESTİ GİBİ SONUCUN NEGATİF ÇIKMASIMI ÖNEMLİDİR İLK TEST 0,18 NEGATİF İKİNCİ TEST 0,39 NEGATİF ÜÇÜNCÜ TEST 0,720 NEGATİF YA ARADAKİ FARKTAN DOLAYI ÇOK HUZURSUZUM YARDIMCI OLUN TAM BİR AÇIKLAMA YAPARSANIZ ÇOK SEVİNİCEM 158 GÜN HIV VE HEPATİT TESTİ İÇİN YETERLİMİDİR.

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatif. Değerlerin önemi yok.