HIV testi: HIV COMBI (p24+IgG) NEGATİF - 0.494 gözüküyor.Konuyu kapatabilir miyim?

Hocam merhabalar. Bir hayat kadınıyla şüpheli ilişkiden(korunmasız ağızdan) 30 gün sonra p24 antijen testi yaptırdım. Sonuç HIV COMBI (p24+IgG) NEGATİF - 0.494 gözüküyor. 3 ay sonra tekrardan test yaptırmalı mıyım yoksa konuyu kapatabilir miyim? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuç negatif, konuyu kapatmaya niyetin yok anlaşılan.İstediğin an konuyu açıp bize yazabilirsin.