Eşcinsel biriyle 7 ay önce korunmasız ilişkiye girdim. HIV testi sonuçlarım:

yaklasik 7 ay once korunmasiz bir iliskim oldu eşcinselle ve kabus bundan sonra basladi 1.3.ve 6.aylarda hiv testi oldum ve negatif cikti merak ettigim ben hangi testi oldugumu bilmiyorum elizami combomu vs. labaratuara gittigimde aids varmi ona baktirmak istiyorum dedim 6.ayi gectimi diye sordular test yaptilar.negatif cikti bu teste guvenebilirmiyim.dilimde beyazlik pen*simde agri hic gecmiyor

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki güvenebilirsiniz.Anlaşılan yaşadığınız olay psikolojinizi bozmuş ve HIV korkusu gelişmiş sizde.Bu konuda onlarca yazı yayınladık, arama motorumuzda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Psikolojik destek de almanız gerekebilir.