HIV testi: Non Reactive.150 gün sonra yaptırdığım test sonucu sonucu Anti Hiv 0.30

Anti Hiv 0.62 s/co < 0.99 NONREACTİVE Hocam 150 gün sonra yaptırdığım test sonucu sonucu Anti Hiv 0.30 s/co < 0.99 NONREACTİVE Hocam 190 gün sonra yaptırdığım test sonucu sonucu Anti HİV 0.78 s/co < 0.99 NONREACTİVE Hocam 210 gün sonra yaptırdığım test sonucu Hocam sonuçlardaki rakamlarda problem var mı?Neden sonuçlar ay sonra bu kadar değişmiş yani rakamlar rakamların bir önemi varmı hocam yoksa neatif olması yetiyormu ?Lütfen cvp yazabilirmisiniz.Aynı hastanede yaptırdım testi.aynı makine son çıkan sonuçta değer biraz yüksek Hocam son sorum bu bir daha yazmayacağım lütfen Hocam cevaplarmısınız?Hocam tekrar test yaptırmama gerek varmı?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçların normal, geek yok