HIV testi sonucum: 45. gün negatif.Bu yeterli.Başka HIV testine gerek var mı?

Hocam 45. Gün Elisa testim Anti HIV:0,05 Negatif Anti HCV:0,02 Negatif HBsAg:0,1 Negatif sizce bu test yeterli mi başka test yaptırmama gerek var mı? Risk durumu hiv + olup olmadığı bilinmeyen biriyle korunmasız ilişki. Şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar normal, doktorunuz gerek görmedikçe başka teste gerek yok.