HIV testi sonuçlarıma genel anestezi etki eder mi?

Merhaba hocalarım benim şöyle bir sorum olucaktı ben şüpheli ilişki sonrası amelyat oldum genel anestezi aldım.ertesinde 1nci 3ncü 6.aylarda tetkikler yaptırdım sonuçalarım negatif sorum genel anestezi etkiler mi yani süre yeterlimidir ilişkiden 6 gün sonra ameliyat oldum.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçların normal, zaten genel anestezinin de sonuçlara etkisi olmaz.